Doručování zásilek v době karantény

Vážení zákazníci, chtěli bychom Vás ujistit, že vše u nás na Terve funguje jako dříve. Dopravci, ať už kurýrní služba DPD nebo i Zásilkovna, doručují bez zdržení. Vzhledem ke karanténě a omezenému pohybu osob doporučujeme doručení právě přes kurýrní službu DPD. Platba je potom možná bezkontaktně platební kartou přímo u kurýra, respektive online u nás při nákupu přes platební bránu nebo bankovním převodem. Doručení na Slovensko je prozatím také bez problémů, volíme vždy kurýrní službu, která má nejmenší vytížení (standardně je to GLS, nicméně máme připraveny alternativy).

Víme, že nastálá situace je pro všechny těžká a je to samozřejmě pro všechny velká zkouška. Pevně ale věříme, že to společně všichni zvládneme. Přejeme Vám především zdraví a alespoň trošičku té pohody, vždyť i doma s rodinou je krásně.

aamos_towel_and_helmi_towel


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current month ye@r day *