Ikonická kolekce Taika slaví 10. let

Přesně před 10 lety vdechl nadaný finský designér Klaus Haapaniemi život magické kolekci Taika a okouzlil s ní svět. Taika tak už celé destiletí zdobí porcelán a textilní doplňky značky Iittala a těší se velké oblibě. Aby potěšili svoje fanoušky, Iittala a Klaus Haapaniemi opět spojili svoje síly a k výročí přinesli do této ikonické kolekce krásný limitovaný hrnek a další novinky.

iittala-taika-kolekce

Hrnek zdobí nádherný motiv moudré sovy v okamžiku, kdy právě vzlétá ze stromu. Hrneček je narozdíl od původní kolekce bohatě zdobený po celém obvodu včetně ouška, vnitřního obvodu a ze spodní strany nese speciální razítko. Navíc je balený v krásné dárkové krabičce, což z něj dělá ideální dárek na všechny příležitosti.

hrnek-taika-04l-vyrocni

Společně s hrnečkem Iitala také rozšířila kolekci Taika o zdobenou sérii hlubokých talířů a mís Deco. Zdobení po okrajích umocňuje už tak dokonalý vzor magické krajiny.

Iittala_2017_Taika_white


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current month ye@r day *