Majamoo Napkin Holder: I ubrousky si zaslouží styl

Pro finské Majamoo máme slabost. Je to malá firmička z městečka Nummela, kterou vede designér Jani Martikainen. Díru do světa jako slavné finské firmy Iittala, Marimekko nebo Aarikka neudělala a zřejmě ani neudělá. Ale to je na ní to krásné. Malosériová ruční výroba, finská bříza a spojení krásného designu s patentovanou bezspárovou technologií, tomu prostě neumíme odolat.

logo_majamoo

Jani Martikainen se inspiruje hlavně u Alvara Aalta a vliv jeho designu z pařížské výstavy 1936 je vidět i na novince, kterou Majamoo právě představilo. Jak jinak, jedná se o funkční produkt, nejen dekoraci – tak jak jsme u tohoto výrobce zvyklí. No, nebudeme napínat, je to dřevěný stojánek na ubrousky :)

majamoo_napkinBezspárová technologie – opravdu, po spojení není ani památky

Zajímavý je opět krásně zvlněný tvar připomínající finská jezera, perfektní práce se dřevem a čistý funkční design. No a jako bonus je v balení i pár unikátních ubrousků :) Kdo by měl zájem, můžete se hlásit – zatím pouze individuální dovoz na objednávku přímo z Finska.

 

majamoo_napkin1


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current month ye@r day *