Vánoční speciál: Překvapení pod stromečkem, ze kterého se budete potit

Nemusíte se obávat, bude to příjemné a zdravé pocení ve finské sauně. Jako tip na dárek totiž dnes přinášíme textilní doplňky do sauny of finského výrobce Lapuan Kankurit, které zaručeně potěší každého milovníka saunovaní.

miesten_sauna

Když jde o saunu, tak jsou Finové ti největší odborníci. Jak na výběr vhodných materiálů, které na dotek nenápadně chladí, tak i na design – jak jinak inspirovaný přírodou. Tak například ilustrace břízových listů na na sérii Raudus anebo tajemná březová kůra na sérii Koivu.

koivu_saunakoivu_osuska
Podložky, polštáře a osušky do sauny Koivu se inspirují břízou, nejrozšířenějším listnatým stromem ve Finsku.

raudus_saunaSérie Raudus také nese motiv břízy, tentokrát místo kůry zdobí doplňky do sauny zelené listy.

Určitě jste už i vy slyšeli, že jsou Finové tak trochu zamlklí a nudníSada dopňků do sauny s veselými motivy od designéra Matti Pikkujämsä Vás přesvědčí o opaku. Série Naisten (pro ženy) a Miesten (pro Muže) s velmi originalní a humornou ilustrací saunujících se lidí je nádherným dárkem, který potěší i rozesměje vaše blízké rovnou u vánočního stromku.

naisten_sauna_polstarVeselý motiv saunujících se žen obdarovanou osobu rozesměje, zároveň ale není přehnaně výrazný a v sauně při relaxaci neruší.

Bavlna je doplněná o kvalitní len, takže podložky příjemně chladí.Textílie do sauny jsou v našich končinách tak trochu novinkou, ve Finsku už ale mají dlouholetou tradici. Mají svoje opodstatnení, hlavně co se týče hygieny a komfortu.

S polštáři do sauny dosáhnete dokonalé relaxace. Každý jistě zná ten pocit, když se ho v sauně tlačí dřevěná lavice na zádech nebo podložka pod hlavou. Polštáře Lapuan Kankurit jsou speciálně vyvinuté do sauny – výplň je z recyklovaného nehořlavého textilního vlákna, potah opět v kombinaci lnu a bavlny.

koivu_sauna_doplnky

Poslední lahůdkou od Lapuanu v dnešním speciálu jsou osušky a ručníky. Kombinace froté a bavlny ve správném poměru zaručuje výbornou savost a jemnost na dotyk. Takovou specialitkou roku 2013 je nový materiál použitý u ručníků Terva, ve kterém se cítíte jako v bavlnce. Vysoce kvalitní materiál a nápaditý design ocení i ti nejnáročnejší členové vaši rodiny. Nádherný dárek jak pro muže, tak i pro ženy.

Všechny zmíněné doplňky do sauny, osušky, ručníky a zvýhodněné sady doplňků Lapuan Kankurit najdete pouze u nás ve finském obchodě na Terve.cz. Tak neváheje a pojďte si vybrat i vy!

lapuan_sauna_produkty

Sledujte DesignBlog na sociálních sítích | Facebook Twitter Google+ Pinterest


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current month ye@r day *