Designové uvítání – věšáky Inno změní tvář vaší haly

Stejně jako obývací pokoj nebo kuchyně, i vstupní hala by si měla trošku pohrávat s naší fantazií. Bohužel, předsíně jsou dost často považované jen za funkční část domu, kde se design omezuje na posuvné skříně, botník a rohožku. S finskými věšáky Inno Oka ale můžete snadno tento prostor pěkně zpestřit!

Oka_A_and_B_group copy

Věšáky Oka jsou na první pohled zvláštní. Není to ten kovový ohnutý drát jaký známe z minulosti, ale zajímavě tvarovaný plast s oblými hranami. V nabídce Inno je hned několik barev – zelená, oranžová, bílá, černá a nově pro tento rok se chystá červená. Navíc si můžeme vybrat ze tří modelů – stojanového, závěsného a nástěnného věšáku.

Oka_A_and_B

Osobně se mi ale nejvíc líbí závěsný věšákJe to taková designová lahůdka, která zaujme každou návštěvu. Věšák totiž ukotvíte ve stropě a necháte volně viset (nosnost je postačujících 35kg). Na konci ocelového lanka je závaží, které zaručuje stabilitu a otočné háčky jenom čekají, až si na ně odložíte. Pokud máte věšáků více vedle sebe, jenom tím umocníte celkový dojem.

Oka_push

 

Stojanový věšák je velmi elegantní, hlavně v černém nebo bílém odstínu. Skvěle se tak hodí všude, kde máte dost prostoru a nechce se vám moc vrtat do zdí – ostatně mobilita je jednou z výhod této varianty.

Oka_A_and_B_group

Nástěnné věšáky Inno nabízí se třemi a pěti háčky – klasicky se navrtají na stěnu a klidně jich můžete dát i několik vedle sebe.

Oka_C5_groupOka_C5_1

Všechny varianty věšáků Inno můžete koupit u nás na Terve.cz.

Zdroj fotografií: Inno

Sledujte DesignBlog na sociálních sítích | Facebook Twitter Google+ Pinterest


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current month ye@r day *