Fotogalerie: Severský apartmán od Joanny Laajisto

Severské interiéry dýchají čistým designem, otevřeným prostorem a ideálním sladěním barev a materiálů. Dnes bychom vám chtěli představit nový počin naší oblíbené finské designérky Joanny Laajisto. Apartmán ve finském Lahti je do posledního detailu promyšlený s důrazem na každodenní život. Pojďte s námi na návštěvu!

4

Prostoru dominuje nádherná dřevěná podlaha, která vytváří pocit tepla a výborně ladí s bílými stěnami, černou kuchyňskou linkou a dalšími doplňky. V interiéru najdeme spoustu designových kousků od nábytku až po dekorace. Všimnout si tak můžete svícnů Iittala Kastehelmi, vázy z nové kolekce Marimekko. Život vnáší umělecká díla na stěnách a jemné pokojové rostliny.

163257981213

Co nás zaujalo na koupelně je šupinková podlaha a nádherná volně stojící vana. Na toaletě a v sauně si můžete všimnout osušek Terva od Lapuan Kankurit.

1011

Zdroj: Joanna Laajisto

socialblog4Terve na Facebooku Terve na Twitteru Terve na Instagramu Terve na Pinterestu


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current month ye@r day *