Nechte se omámit novou kolekcí šperků Aarikka

Finská Aarikka tento rok má už 60. let a nově uvedené kolekce oslavují jubileum opravdu ve velkém stylu. Nové šperky z kolekce 2014 jsou opravdové skvosty, ve kterých bude okolí žasnout jen při letmém pohledu na vás. Mají krásný design, úžasné barvy a to vše v souladu s tradiční filosofií značky.

_DSC9453

Jedinečný design náušnicnáhrdelníku Jalava v aktuální trendy fialkové barvě zvýrazní půvab každé ženy. Březové dřevo je velmi lehké, takže šperky při nošení ani nebudete cítit. Design navrhla finská návrhářka Marianne Siponmaa.

jalava

I tento náhrdelník Kuusama přivedla na svět designérka Marianne Siponmaa. Skvěle kombinuje tři barvy a hned několik tvarů, které jsou ve vzájemné harmonii. Saténová stuha je dostatečně dlouhá a umožňuje přizpůsobení délky náhrdelníku. Perfektně k němu pasují třeba náušnice Paula.

kuusama

Velmi originální náhrdelník Tammi od návrhářky Saija Malila kombinuje dřevěné prvky nezvyklých tvarů a silné kožené lanko. Diky krásné tyrkysové barvě výborně osvěží váš outfit.

tammisperkyaarikka2014

Foto & copyright: Michal Ucen – Terve.cz, Aarikka

Sledujte DesignBlog na sociálních sítích | Facebook Twitter Google+ Pinterest


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current month ye@r day *